Martin Laas teeb koroonajärgse avastardi Hispaanias

ml

Bora-Hansgrohe meeskonda kuuluv Martin Laas teeb pärast koroonapausi esimese profistardi Põhja-Hispaanias, kui osaleb 28. juulist kuni 1. augustini peetaval Burgose velotuuril. Juuni lõpus koos klubiga Austrias laagerdanud Laas peaks olema füüsiliselt korralikus vormis, nüüd tuleb võistluskilomeetreid koguda.

Burgose tuuri viiest etapist kaks lõppevad mäefinišiga, kolmel ülejäänud päeval võib ka sprinteritel lootust olla. Bora-Hansgrohe liidriks on Rio olümpia pronksiomanik ning mulluse Giro d’Italia ja Vuelta kuues mees Rafal Majka.

Burgose tuurist võtavad osa mitmed World Touri meeskonnad. Kokkuvõttes kõrget kohta püüdvatest ässadest on võistlustules näiteks Nairo Quintana (Arkéa Samsic), Daniel Navarro (Israel Start-Up Nation) ning Adam ja Simon Yates (Mitchelton-Scott).

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X