Martin Laas sprintis end Belgias kolmandaks

242218891_4626452247418919_1543306785638473461_n

Martin Laas (Bora-Hansgrohe) sai maailmameistrivõistluste eel peetud Belgia ühepäevasõidul Koolskamp Koerse (UCI 1.1) kolmanda koha.

196-kilomeetrise võidusõidu võitis kohalike rõõmuks Jasper Philipsen (Alpecin-Fenix), jättes teiseks hollandlase Dylan Groenewegeni (Jumbo-Visma) ja kolmandaks Laasi.

“Võistlus läks täpselt nii nagu plaanisime. Lootsime, et väike grupp saab algul eest ära, mis oli minu jaoks ideaalne, sest nii sain ma peagrupis rahulikult finišiks end hoida. Viimased 50 kilomeetrit olid üsna stressirohked. Mul läks korra ka rehv, mistõttu pidin natuke siiski energiat kulutama. Meeskond tegi head tööd ja hoolitses minu eest hästi,” ütles Laas finiši järel. “Kui ma sprinti alustasin, siis pidin korra pedalleerimise lõpetama, et kukkumist vältida. Isegi, kui see maksis mulle natuke kätte, siis ma olen kolmanda koha üle õnnelik.”

Ühepäevasõidul osales veel samuti MM-iks valmistuv Oskar Nisu (EvoPro Racing), kes sai kirja 30. koha.

Maailmameistrivõistlustel sõidetakse meeste grupisõit 26. septembril. Enne seda osaleb Laas veel Belgia ühepäevasõitudel Primus Classic ja Gooikse Pijl, Nisu näeb stardis Goiikse Pijlil ja Omloop van het Houdland Middelkerke-Lichterveldel.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X