MARTIN LAAS PIKENDAS LEPINGUT KLUBIGA BORA-HANSGROHE

Hiljuti oma esimese suurtuuri Vuelta lõpetanud Martin Laas pikendas uueks hooajaks lepingut oma praeguse tööandja BORA-hansgrohega.

Tiimi sõnul näitas eestlasest rattur ennast terve hooaja heast küljest. Hoolimata koroonaajastu piirangutest suutis Martin Laas tuua Slovakkia velotuuril tiimile kaks etapivõitu. Vueltal oli Laas Pascal Ackermanni abimees, millega ta ilmselt oma uue hooaja lepingu ka kindlustas, sest täitis oma rolli seal väga hästi. Järgmisel hooajal näeb klubi Laasi lisaks tiimi tippsprinterite peamise lahtivedajana ja ka uute tulijate mentori rollis.

„Ma ise jäin selle hooajaga pigem rahule, võttes arvesse nigelat kalendrit. Sain võimalusi ennast näidata ja suutsin need õnneks Slovakkia velotuuril ka realiseerida. Mul on väga hea meel, et tiim usub minu võimetesse ja näeb, et olen neile vajalik abimees ka tulevikus. Klubipoolne usaldus annab mulle motivatsiooni edasi areneda ja panustada tiimi headesse tulemustesse ka järgmisel hooajal,“ kommenteeris Laas.

Martin Laasi esimene 2021. hooaja kohtumine klubi meeskonnaga ja uute liikmetega (7 uut ratturit) toimub detsembris Saksamaal.

Vaata täpsemalt SIIN

Impression
X