Martin Laas pikendas Bora-Hansgrohega lepingut

sloveenia-velotuuril-kaks-etappi-voitnud-martin-laas-peab-vueltal-tiim-91402933

Martin Laas pikendas WorldTouri kuuluva meeskonna Bora-Hansgrohega lepingut ühe aasta võrra. Eestlane sõidab Saksamaa tippmeeskonnas alates 2020. aastast.

“Esimesed kaks aastat Bora-Hansgrohe meeskonnas on olnud minu jaoks väga heaks kogemuseks. Olen õnnelik, et saan tiimis sõita ka järgmisel aastal. Tahan tänada klubi mänedžeri Ralph Denki toetuse eest. Tundub, et 2022. aastal toimub palju muutusi, seega on tore, et meeskonnal on jätkuvalt usku minusse. Olen kindel, et suudan tiimi oma panuse anda ka uuel aastal,” ütles Laas Bora-Hansgrohele.

“Martin on väga usaldusväärne rattur,” jätkas meeskonna mänedžer Denk. “Ta on oluline mees sprindirongides. Ta jätkab samas rollis koos oma kogemustega. Loomulikult anname mõnel sõidul ka Martinile endale võimaluse.”

Martin Laas, Bora-Hansgrohe

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X