MARTIN LAAS LIITUS KLUBIGA BORA-HANSGROHE

laas

Sel hooajal UCI kontinentaalmeeskonda Team Illuminate esindanud Martin Laas sõlmis lepingu 2010. aastal asutatud saksa UCI WorldTeam klubiga Bora–Hansgrohe

Maailma ühes mainekamas rattatiimis sõidavad koos Laasiga sellised jalgrattamaailma tähed nagu Peter Sagan, Pascal Ackermann, Sam Bennett jt.

“Teekond lepinguni oli pikk ja lõpuks suhteliselt närviline, sest konkreetse diilini jõudsime alles oktoobri keskel. Lepinguni aitas jõuda Gerd Kodanik, kes töötab samas tiimis mehaanikuna. Tänu Kodanikule käisin suvel klubi juures testimisel ja edasi oli vaja loota parimat. Juba siis anti mõista, et olen nende jaoks sobiv rattur, kuid seal oli palju muid minust sõltumatuid tõrkeid, mis kogu protsessi venitasid. Loomulikult olen ääretult õnnelik, et saan jätkata sellega, mida ma maailmas üle kõige armastan ja seda veel ühes maailma tugevaimas meeskonnas. Esimene tutvumine uute meekonnakaaslastega toimus nelja päevases tutvumislaagris Austrias Lienzis,“ kommenteeris Martin Laas.

Praeguse seisuga algab Martin Laasi võistluskalender jaanuaris Austraalias toimuva velotuuriga.

Bora-Hansgrohe rattameeskonnas teenivad leiba veel eestlastest mehaanikud Risto Usin, Gerd Kodanik ja Veiko Lopman, füsioterapeut Martin Puusepp ja Ard Kodanik.

Vaata meeskonna praegust koosseisu SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X