MARTIN LAAS ALUSTAS HOOAEGA SANTOS TOUR DOWN UNDERI KRIRTEERIUMIGA

laas

World Touri meeskonna Bora-Hansgrohega liitunud Martin Laas tegi hooaja esimese stardi Austraalias Adelaides toimuval Santos Tour Down Underi velotuuri kriteeriumil.

Kriteeriumi võitis kohalik mees Caleb Ewan (Lotto Soudal) ajaga 1:04:29, teine oli Elia Viviani (Cofidis) ja kolmas Simone Consonni (Cofidis). Martin Laas lõpetas kriteeriumi oma tiimist kõige kiiremini ehk 14. kohal.

„Tänane tunne oli pigem hea ja jalad justkui nagu lubasid sõita, aga ilmselt pean selle World Touri tasemega veel pisut kohanema ja harjuma. Nüüd on jäänud veel üks päev enne tuuri täna kogetut analüüsida ja järgmiseks katsumuseks keskenduda“ kommenteeris Laas.

Loe rohkem: https://www.cyclingnews.com/races/tour-down-under-2020/schwalbe-classic-adelaide/results/?fbclid=IwAR1hAFhlh_CrGIMVJOJ0TteDEx7k5rq9n9rrGWvc1rYlVQ0kJ8RFA6kT4w8

Santos Tour Down Under algab 21. jaanuaril.

Võistlusega saab ennast kursis hoida SIIN

Fotod SIIN (BORA-hansgrohe)

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X