MARTIN LAAS ALUSTAB HOOAEGA AUSTRAALIAS

bora

Sel hooajal UCI kontinentaalmeeskonda Team Illuminate esindanud ja uuest hooajast WorldTeami klubi Bora–Hansgrohe eest võistlev Martin Laas alustas ettevalmistusi treeninglaagris Mallorcal koos jalgrattamaailma tähtede Peter Sagani, Pascal Ackermanni ja teistega.

Bora–Hansgrohe ametlik presentatsioon toimus 3. detsembril, kus tutvustati nii uut meeskonda kui uue hooaja võistluskalendrit.

„Laager on seni hästi sujunud ja varustus on väga hea. Oleks patt nuriseda, kui saab maailma parima rattaga sõita. Lisaks testimisele ja treenimisele on suur rõhk laagris läinud turundusega seonduvale (filmimised, pildistamised jne). Kui võrrelda uue klubi taset eelmisega, siis sarnane on ilmselt ainult see, et rattal on endiselt sadul ja trenni peab ikka ise tegema, et paremaks saada, kõik muu on võrreldamatu ja kordades professionaalsem. Hooaega alustan jaanuaris Austraalias velotuuril Santos Tour Down Under, veebruaris on plaanis Portugali velotuur ja kevadel on kavas mõned klassikud. Kahjuks hetkel ei ole näha, et võistluskalendrisse ka mõni Eesti rattavõistlus mahuks, aga kõik võib veel muutuda,“ kommenteeris Laas.

Fotol: Bora–Hansgrohe koosseis 2020.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X