Martin Laas aitas Rumeenias meeskonnakaaslase võiduni

Martin Laas Rumeenias

Rumeenias peetud Sibiu Cycling Touri (UCI 2.1) võitis Martin Laasi (BORA – hansgrohe) meeskonnakaaslane Giovanni Aleotti. Eestlane ise lõpetas kokkuvõttes 139. kohal.

Teisipäeval sõideti Sibiu teedel velotuuri viimane, kolmas 205,3-kilomeetrine etapp, mille võitis samuti Laasi meeskonnakaaslane Pascal Ackermann ajaga 4:26.16. Teisena lõpetas kohalike rõõmuks Eduard-Michael Grosu (+0.02) ja kolmandana Matthew Walls (BORA – hansgrohe; +0.02). Laas finišeeris võitjast hiljem 11 minutit ja 39 sekundit, mis andis 137. koha.

Kokkuvõttes pälvis Aleotti võidu ajaga 13:44.59, edestades Michal Schlegelit (Elkov – Kasper) 26 ja Fabio Aru (Team Qhubeka NextHash) 27 sekundiga. 139. koha teeninud Laas kaotas kokkuvõttes meeskonnakaaslasele ühe tunni, kuue minuti ja 12 sekundiga.

„Etapivõidud ja velotuuri üldvõit on meie jaoks ideaalne tulemus. Ma tahaksin tänada tervet meeskonda nende panuse eest. Kõik aitasid üksteist ja see teebki ühest meeskonnast väga heast tiimi. Oleme õnnelikud,“ võttis BORA – hansgrohe spordidirektor Jens Zemke võistluse kokku.

Laasi ootab nüüd ees pikem treeninglaager Austrias.