MARTIN LAAS AITAS KLUBIKAASLASE POODIUMILE

laasu3

Austraalias toimuva velotuuri Santos Tour Down Under (2.UWT) 150 km pikkuse esimese etapi võitis klubis Deceuninck – Quick Step debüüdi teinud iirlasest rattur Sam Bennett (ajaga 3:28:54), teine oli belglane Jasper Philipsen (UAE-Team Emirates) ja kolmandana jõudis poodiumile Martin Laasi klubikaaslane slovakk Erik Baška (BORA – hansgrohe). Bennett asus seega velotuuri juhtima Philipseni ees 4 sekundise edumaaga. Martin Laas lõpetas (BORA – hansgrohe) kokkuvõttes 112. kohal.

„Tänane sõit oli hoolimata siledast rajast raske, tempo oli koguaeg peal ja sõideti ühtlaselt kõvasti. Minu ülesanne olin täna oma tiimikaid aidata, eelkõige Baškat. Ühtlasi kogusime esimeses vahepunktis üldliidri jaoks punkte. Tänu heale meeskonnatööle suutsime Baška heale positsioonile aidata. Kuigi esikohta sel korral ei tulnud, siis suutsime poodiumikoha võtta, mis pole kindlasti paha saavutus. Minu töö lõppes täna varem kui pidi, juba 2 km enne lõppu andsin Erikule vahetuse üle ja ta sõitis ise lõpuni ning kõik lõppes hästi. Tiim jäi tänase sõiduga rahule ja ootame põnevusega järgmist etappi;“ kommenteeris Laas esimest etappi.

Loe rohkem

Tulemused SIIN

Foto: BORA-hansgrohe

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X