MARKUS PAJURI KODUKLUBI PÄÄSEB KÕIKIDELE SUURTUURIDELE

1632-single-default

2021. aastal on võimalus (mitte kohustus) kõikidel suurtuuridel osaleda ka Markus Pajuri uuel koduklubil Arkéa-Samsicil, kes on Alpecin-Fenixi järel tänavu paremuselt teine Europe Touri tiim. Tõsi, hooaeg ei ole veel lõppenud, kuid nimetatud pingerea tipus ei ole muudatusi ette näha.

Lisaks suurtuuridele saavad Arkéa-Samsic ja Alpecin-Fenix kutse ka teistele World Touri võidusõitudele. Seda juhul, kui World Touris teeb kaasa 18 klubi. Aga nii tundub praegu minevat. Tegevuse lõpetavat CCC Teami asendab Rein Taaramäe uus meeskond Circus-Wanty Gobert ja NTT Pro Cycling läheb hingusele.

Rattamaailm ootab huviga veel kaks aastat tagasi kontinentaaltasemel kaasa teinud Alpecin-Fenixi staari Mathieu van der Poeli debüüti Tour de France’il.

Arkéa-Samsic on tulevaks hooajaks palganud 26, kuid Alpecin-Fenix kõigest tosin ratturit. Ilmselt seisab lähiajal ees suur ostlemine.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X