Markus Pajur sprintis end Belgia ühepäevasõidul kuuendaks

Belgias sõidetud ühepäevasõidul Grote Prijs Rik Van Looy (UCI 1.2; 176,8 km) pälvis Markus Pajur (Tartu2024 Cycling Team) grupifinišis kuuenda koha.

Heist-op-den-Bergi linnas lõppenud võidusõidul sai esimese koha taanlane Ramus Bögh Wallin (Restaurant Suri – Carl Ras, 3:51.08), edestades Belgia rattureid Gianluca Polleflieti (Lotto Dstny Development Team) ja Pieter van Laeri (RB Zelfbouw UCT). Kuuenda koha teeninud Pajur tulemusega rahule ei jäänud.

„Võistlus oli aktiivne, sest rada oli väikestel kurvilistel teedel ning trassile jäi veel 16 munakivilõiku,“ kirjeldas Pajur. „Umbes 120. kilomeetril tõmmati rivi pikaks ja grupp läks pooleks. Ligi 15 kilomeetrit enne finišit sain omakorda väikese grupiga eest, kuid meid püüti kaheksa kilomeetrit enne lõpujoont kinni. Valmistusin sprindiks, kuid viimasel 50 meetril kangestusin ja paar sõitjat pääsesid mööda. Siiski on vorm hea ja ootan väga Euroopa meistrivõistluseid.“

Teistest eestlastest sai Frank Aron Ragilo (Development Team DSM-Firmenich; +0.03) 15., Lauri Tamm (Tartu2024 Cycling Team; +0.15) 21. ja Romet Pajur (Team Lotto – Kern Haus (+4.55) 57. koha. Siim Kiskonen ja Aaron Aus (mõlemad Tartu2024 Cycling Team) tulemust kirja ei saanud. Leedukas Rokas Adomaitis (Tartu2024 Cycling Team; +0.03) finišeeris 14. positsioonil.

Foto: Tartu2024 Cycling Team

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X