Markus Pajur pälvis Prantsusmaal kolmanda võidu

Prantsusmaal peetud GP De Vougy ühepäevasõidul (150,1 km) jõudis hooaja kolmanda võiduni Markus Pajur (EC Saint-Etienne Loire; 3:37.55).

Pajur edestas väikeses grupifinišis prantslaseid Titouan Margueritat’d (Team Atria-Montlucon Cyclisme) ja Quentin Bezzad (Philippe Wagner-Bazin).

„Kuna peale esimest kahte võitu on mind hakatud väga jälgima, siis otsustasin seekord natuke passiivsem olla,“ rääkis Pajur võistluse järel. „Tiimi taktika oli asi esimesel raskel tõusul ribadeks tõmmata ja see töötas. Esimesse gruppi jäi umbes 30 sõitjat, kellest meid oli äkki seitse. Igal ringil sõideti tõusu korraliku hooga ja mehi muudkui pudenes tagant. Olin küll ohtlikes rünnakutes sees, aga lõpuks jäi punt siiski kokku. Sprindis olin enesekindel ja panin päris kaugelt. Keegi kõrvale ei tulnud ja sain enne joont juba tähistada.“

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 71 ratturit.

Foto: Coraline Monier

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X