Markus Pajur Flandresist: uskumatu kogemus!

Pühapäeval peetud Tour des Flandresil pälvis esikoha hollandlane Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix), kes väga põnevas lõpulahingus Tadej Pogacariga võitjana väljus. Ainsa eestlasena lõpetanud Markus Pajur (Team Arkea Samsic) sai kuulsal kevadklassikul 94. koha.

„See oli uskumatu kogemus! Tuhanded inimesed olid raja ääres, koguaeg käis mingi möll,“ olid Pajuri esmased muljed. „Esimesed 130 kilomeetrit oli suhteliselt lihtne, peale seda oli minu ülesanne tiimi possale aidata nii palju kui võimalik. Kuskil 220 kilomeetri peal tegin viimase pingutuse tiimi jaoks ja peale seda proovisin lihtsalt lõpuni sõita. Väga raske oli, aga ära kannatasin!“

Pajur kaotas 272,5 kilomeetri pikkusel sõidul võitjale kümne minuti ja 13 sekundiga. Martin Laas (Bora-Hansgrohe) ja Karl Patrick Lauk (Bingoal Pauwels Sauces WB) seekord finišisse ei jõudnud.

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X