Markus Pajur alustas maastikusõidu EM-i 11. kohaga

666242h1687t63

Tšehhis Brnos on alanud maastikusõidu Euroopa meistrivõistlused. Eliminaator ehk XCE formaadis võistlusel pälvis veerandfinaali jõudnud Markus Pajur 11. koha.

Kvalifikatsioonis näitas Pajur 17. aega. Kulla ja hõbeda pälvisid prantslased Hugo Briatta ja Titouan Perrin Garnier, kellele Pajur veerandfinaalis alla jäi. Ka pronksine autasu läks Prantsusmaale, kui finaalsõidus sai Lorenzo Serres jagu sakslasest Felix Klausmannist.

Naiste konkurentsis pälvis 23. koha Maaris Meier, kes kaheksandikfinaalist kaugemale ei jõudnud. Medalid jagasid omavahel ära itallanna Gaia Tormena, prantslanna Coline Clauzure ja hispaanlanna Magdalena Duran Garcia.

Laupäeval võistlevad olümpiakrossis juuniorid ja U-23 naised, kellega koos asub võistlustulle ka Mari-Liis Mõttus. Pühapäeval on kavas U-23 meeste ja eliitklasside võistlused. Eestlastest on stardis Markus Pajur, Janika Lõiv, Maaris Meier ja Martin Loo. Eliitklasside sõitudest teeb ülekande ka ETV, ETV2 ja ERR-i spordiportaal.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X