Markus Mäeuibo võitis Riia noortetuuri

Lätis sõideti 27.-28. juulini Riia noortetuur, mille võitis üldarvestuses Kalevi Jalgrattakooli rattur Markus Mäeuibo. 
Riia noortetuuril oli kavas üks eraldistardist sõit, kaks grupisõitu ja mäkketõus. Temposõidus oli kiireim Oliver Rüster (Peloton), edestades Gusts Lapinsi (KNSS/Goldingen cycling club) ja Aironas Gerdauskast (Leedu koondis).
Esimese grupisõidu võitis Karl Kurits (RTR/Peloton). Teise ja kolmanda koha jagasid omavahel Lapins ja Kristjanis Justs Ratnieks (RRS 1). Teises grupisõidus pälvis esikoha Mäeuibo, edestades Virgo Mitti (Pärnu Kalevi Spordikool) ja Ron Roonit (CFC Spordiklubi).
Mäkketõusus oli parim Kristupas Mikutis (Leedu koondis). Teiseks sõitis end Martti Lenzius (CFC Spordiklubi) ja kolmandaks Gerdauskas.
Üldarvestuses edestas Mäeuibo Rüsterit ja Lapinsit. Mitmepäevasõidu aktiivseim rattur oli Kurits, kiireim tüdruk Aukse Strainitye (Leedu koondis) ja parim noorsõitja Rooni.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X