Markus Mäeuibo alustas hooaega esikümne kohaga

Markus Mäeuibo

Prantsusmaal lõppenud Penn Ar Bed – Pays d’Iroise (UCI 2.1) juunioride velotuuril sai Markus Mäeuibo (Cannibal – Victorious U19 Development Team) kokkuvõttes üheksanda koha. Võidu teenis seejuures eestlase tiimikaaslane Seth Dunwoody.

Mäeuibo kuulus viimasel, 118,8-kilomeetrisel mägisel etapil peagruppi, lõpetades kaheksandal positsioonil. Soolovõidu teenis eestlase klubikaaslane Dunwoody, kes edestas järgmiseid ühe minuti ja 18 sekundiga. Virgo Mitt ja Mik Madison (OC Val d’Oise 95) kuulusid gruppi, mis kaotas võitjale kahe minuti ja 33 sekundiga. Eestlased pälvisid vastavalt 21. ja 57. koha.

Kokkuvõttes edestas Dunwoody iirlasest kaasmaalast Patrick Caseyd (Anexo Group Race Team) ühe minuti ja kaheksa sekundiga. Kolmandale kohale kerkis belglane Rune Duflo (Onder Ons Parike; +2.03). Mäeuibo (+2.40) sai üldarvestuses üheksanda, Mitt (+3.50) 27. ja Madisson (+5.15) 87. koha.