MARI-LIIS MÕTTUS TEGI BELGIAS KORRALIKU TULEMUSE

Belgia amatöörklubi Cannibal Women Teami eest võistlev Mari-Liis Mõttus tegi hooaja ühe parematest sõitudest, kui sai Hasseltis peetud cyclo-crossi sarja Soudal Classicsi teisel etapil 11. koha. Valitsev Eesti meister kaotas võidu teeninud Ellen van Loyle (Telenet Fidea Lions) 2.29.

Mõttusest tahapoole jäi veel 28 ratturit. Poodiumile mahtusid veel Denise Betsema (Marlux – Bingoal) ja valitsev maailmameister Sanne Cant (Corendon – Circus).

Ajal, kui suured staarid on soojemates kohtades treeninglaagrites, jagub meeste arvestuses kulda ja karda ka teistele. Hasseltis oli kiireim Kevin Pauwels (Marlux-Bingoal), kes edestas 17 sekundiga Jens Adamsit (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice) ja 26 sekundiga Eli Iserbyt (Marlux-Bingoal). See oli Pauwelsile esimeseks suuremaks võiduks pärast triumfi 2015. aasta Superprestige’i etappi.

Soudal Classicsi kolmas etapp peetakse 22. detsembril Sint-Niklaasis.

Allikas: spordipartner.ee