MARI-LIIS MÕTTUS SIGULDAS ESIMENE

IMG_20180916_154032_resized_20180917_093424598

 

Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi) võitis pühapäeval Siguldas toimunud UCI C2 kategooria sõidul Sigulda cup 2018 XCO NE vanuseklassis esimese koha.

Oma paremuse pani Mõttus maksma juba esimesel ringil, kui sõitis konkurentidelt mõnekümne sekundiga eest ja hakkas vahet vaid kasvatama. Lõpuks oli edu teise koha saavutanud valgevenelanna Tatsiana Soupeli ees pea neli minutit. Kolmandaks tuli lätlanna Ruta Brakovska.

Meesjuunioride sõidus näitasid võimu eestlased Markus Pajur (Kalevi Jalgrattakool) ja Rait Ärm (Porter Racing), kes hõivasid poodiumi kõrgeimad kohad. Kolmandaks jäeti kohalik rattur Rodzers Petaks. Kren Kask (Smart Sport) ja Rando Marten Evendi (Portoer Racing) olid vastavalt 7. ja 8.

ME vanuseklassis saavutas Armin Pilv (Haanja Rattaklubi) kolmanda koha. Võitjaks tuli Sakari Lehtinen Soomest, valgevenelase Mikhail Besaha ees.

Võistluse tulemustega saab tutvuda SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X