Mari-Liis Mõttus sai cyclo-crossi EM-il 19. koha

Itaalias Silvelles peetavatel cyclo-crossi Euroopa meistrivõistlustel sai Mari-Liis Mõttus naiste eliitklassis 19. koha.

Euroopa meistriks tuli hollandlanna Yara Kastelijn, kes lõpetas ajaga 41.05. Hõbedale sõitis end itaallanna Eva Lechner, kaotades võitjale 12 sekundiga ja pronksi võitis hollandlanna Annemarie Worst, kaotades kaasmaalasele 26 sekundiga.

Mõttus kaotas võitjale 4.36.

Kuni 23-aastaste naiste seas sai Kätlin Kukk samuti 19. koha, kaotades võitjale 10.28. Euroopa meistriks tuli hollandlanna Ceylin del Carmen Alvarado, kes võidutses ajaga 46.23.