MARI-LIIS MÕTTUS SAI BELGIAS 14. KOHA

Valitsev Eesti meister cyclo-crossis Mari-Liis Mõttus sai Belgias Overijses peetud Vlaamse Druivencrossil 14. koha. Cannibal Teami esindav Mõttus kaotas hoolimata mitmest kukkumisest võidu teeninud Hollandi meistrile Lucinda Brandile (Team Sunweb) 7.44. Teisena lõpetas mitmel korral liidrina sõitnud Suurbritannia rattur Nikki Brammeier (Mudiita) ja kolmandaks tuli itaallanna Eva Lechner (Creafin Tüv Sud).

Meestest oli teistest üle MK-sarja üldliider Toon Aerts (Telenet Fidea Lions), kes sõitis üksinda eest poolel maal. 29 sekundit kaotas Michael Vanthourenhout (Marlux-Bingoal) ja 47 sekundit Corné van Kessel (Telenet Fidea Lions). Kolmel eelmisel korral võidutsenud Mathieu van der Poel (Beobank-Corendon) kogub soojal maal vormi hooaja teiseks pooleks.

“Olen tänase enesetundega rahul. Ma ei arva, et olin piisavalt hea löömaks Mathieu van der Poeli, kuid teda polnud täna siin. Temata on võistlus erinev. Esimesed ringid olid pisut vaiksemad, panin paremuse maksma tehnilisel lõigul,” lausus Aerts.

Allikas: spordipartner.ee