Mari-Liis Mõttus pälvis Rootsis 4. koha

Mari-Liis Mõttus

Rootsis Klippingracetis peetud olümpiakrossi võistlusel pälvis Mari-Liis Mõttus eliitnaise arvestuses neljanda koha. Matthias Mõttus oli meesjuunioride konkurentsis 21.

Eliitnaiste võistluse võitis 29-aastane Linn Gustafzzon tulemusega 1:35.12. Talle järgnesid kaasmaalannad Sara Öberg (+2.27) ja Tilda Hylen (+4.13). Mõttus jäi võitjast maha seitsme minuti ja 45 sekundiga.

„Sel nädalal oli olemine palju parem. Esimesel ringil oli end raske käima saada, aga teisest alates leidsin oma rütmi. Viimasel ringil hakkas paduvihma sadama, mis tõmbas jalad hetkega lukku,“ ütles Mõttus. „Esimesed kolm ratturit jäid seekord küll kaugele, aga kokkuvõttes andis sõit kindlust, et keha hakkab vaikselt n-ö võistluspingutusega harjuma.

Matthias Mõttus finišeeris meesjuunioride arvestuses 21. positsioonil ajaga 1:18.02. Kolme parema hulka jõudsid Edvin Elofsson (1:04.19), Leo Lounela (+0.33) ja Anton Unger (+1.02).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X