Mari-Liis Mõttus pälvis Poolas neljanda ja Matthias Mõttus kuuenda koha

Mari-Liis Mõttus Poolas

Poolas korraldatud olümpiakrossivõistlusel XX MTB Rusza Peleton Puchar Polski Eliminacjedo OOM MTB (UCI C3) sai Mari-Liis Mõttus eliitnaiste seas neljanda koha.

Kolmikvõidu teenisid Poola ratturid Antonina Bialek (1:17.58), Zuzanna Krystala (+0.01) ja Kinga Zur (+3.21). Mõttus kaotas võitjale viie minuti ja seitsme sekundiga.

“Minul polnud seekord kõige parem enesetunne. Kohe algusest peale olid jalad kuidagi tuimad,” ütles Mõttus peale võistlust. “Esimesel ringil said liider ja teine koht kohe eest ära. Poole sõidust püsisin kolmandal kohal, aga tagumisega oli vahe kogu aeg selline 10-20 sekundit. Ühel hetkel sai ta minust mööda ja langesin neljandaks. Lootsin paremat, aga seekord nii. Järgmisel nädalal on Rootsis uus võimalus.”

Meesjuunioride konkurentsis pälvis Matthias Mõttus (1:14.18) kuuenda koha. Esikoha sai kodupubliku rõõmuks Brajan Swider (1:09.25).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X