Mari-Liis Mõttus pälvis MK-etapil 31. koha

Cyclo-crossi MK-etapil Tšehhis Taboris pälvis Eesti valitsev meister Mari-Liis Mõttus naiste seas 31. koha.

Nelikvõidu teenisid hollandlannad, kui esimesena ületas finišijoone Annemarie Worst ajaga 44.45 ning seejärel Ceylin del Carmen Alvarado (+0.10), Yara Kastelijn (+0.20) ja Lucinda Brand (+0.23). Maailmameister Sanne Cant lõpetas kuuendal kohal, kaotades võitjale ühe minuti ja 28 sekundiga.

Mõttus jõudis finišisse ajaga 50.31 ja pälvis 53 naise konkurentsis 31. koha.

Meeste seas võidutses valitsev Euroopa ja maailmameister Mathieu van der Poel (1:10.56). Teise koha sai sama ajaga MK-sarja üldliider Eli Iserbyt ja kolmanda 12 sekundit hiljem lõpetanud Lars van der Haar.

Järgmine cyclo-crossi MK-etapp sõidetakse nädala pärast Belgias Koksijdes.

Allikas: sport.err.ee