Mari-Liis Mõttus jõudis EM-il 30 sekka

1010-single-default

Cyclo-crossi maailmameistrivõistlustel Bogenses domineerisid kuni 23-aastaste naiste hulgas hollandlannad, saavutades kolmikvõidu. Kulla võitis üllatuslikult 19-aastane Inge van der Heijden, kellele järgnesid Fleur Nagengast ning suurfavoriit, Euroopa meister ja U23 MK-sarja üldvõitja Ceylin Del Carmen Alvarado.
Eesti koondislastest sai Mari-Liis Mõttus 48 startija hulgas 27. (+2.18) ja Kätlin Kukk 42. (+4.59) koha. Mõttus ütles välkintervjuus Spordipartnerile, et sirgetel jäi võimsusest puudu (puhus tugev tuul), kuid üldiselt jäi ta sõiduga rahule. Kõiki tulemusi saate vaadata siit. Tiitlikaitsja Evie Richards (Suurbritannia) ei osalenud, sest paraneb põlvevigastusest.

“Euroopa meistrivõistlustel oli olukord samasugune, kuid järjestus oli erinev, kuid olen väga rahul,” lausus van der Heijden. “Kuni finišini oli seis tasavägine ja kõik olid koos. Saime mitmel korral edu, kuid vahe sõideti tagasi ja põnevus püsis lõpuni.”

Allikas: spordipartner.ee

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X