MARI-LIIS MÕTTUS JÕUDIS BELGIAS UCI PUNKTIDELE

Eesti meister cyclo-crossis Mari-Liis Mõttus sai DVV Verzekeringen Trofee sarja etapil Scheldecrossil 15. koha, teenides UCI punkte. Cannibal Teami esindav Mõttus kaotas esikoha pälvinud Denise Betsemale (Marlux – Bingoal) 3.43. Hollandile kindlustas kaksikvõidu Lucinda Brand, kolmandaks tuli Belgia rattur Laura Verdonschot (Marlux – Bingoal). Mõlemad kaotasid Betsemale üle 20 sekundi.

“Start oli väga hea ja sõidutunne ka palju parem kui eelmisel nädalal,” kirjutab Mõttus Haanja Rattaklubi Facebooki lehel. “Esimesed kolm ringi olin hädas sõrmedega, sest külm ilm oli oma töö teinud. Üldse ei tundnud midagi. Pikapeale läks keha soojaks ja sõrmed soojenesid üles, aga seljad olid juba kaugel. Üks kolmene punt oli kohe 10-15 sekundi kaugusel, aga lähemale kuidagi ei saanud. Natuke jääb veel puudu sirgetel konkurentidest kinni hoidmisest, aga kui üksi jäin, siis vahe ees enam ei suurenenud, tagant aga seevastu keegi enam ohtlikuks ei saanud.”

Meestest oli jätkuvalt teistest üle Mathieu Van Der Poel (Corendon – Circus). Valitsev Euroopa meister edestas valitsevat maailmameistrit Wout van Aerti (Cibel-Cebon) ja Toon Aertsi (Telenet Fidea Lions).
Täna stardib Mõttus Superprestige’i etapil Zonhovenis.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X