MARI-LIIS MÕTTUS JÕUDIS 20 PAREMA HULKA

Mari-Liis Mõttus sai Bredenes peetud cyclo-crossi sarja Brico Crossi etapil 18. koha. Team Cannibali eest sõitev Eesti meister kaotas võidu pälvinud Hollandi meistrile Lucinda Brandile 3.39. Teine oli Loes Sels (+0.09) ja kolmas Eva Lechner (+0.41).

Meestest oli Mathieu van der Poeli puudumisel kiireim valitsev maailmameister Wout van Aert. Ta edestas Quinten Hermansit (Telenet Fidea Lions) ja Jens Adamsit (Pauwels Sauzen – Vastgoedservice) 23 sekundiga. Viimati saavutas van Aert esikoha 18. oktoobril.

Pühapäeval on Diegemis kavas Superprestige’i etapp.