MARI-LIIS MÕTTUS HIINAS SEITSMES

Mari-Liis Mõttus osales Hiinas toimunud UCI C1 cyclocrossi võidusõidul Qiansen Trophy Fengtai Changxindian ja saavutas tubli 7. koha. Võitjale Aida Nuno Palaciole kogunes kaotust 3,01. Teiseks tuli Joyce Vanderbeken Belgiast ja kolmas oli ameeriklanna Samantha Runnels. Kolmanda kohani jäi Mari-Liisil veidi üle minuti.

”Hiinas toimunud võidusõiduga võib kuulutada cyclohooaja minu jaoks avatuks. Kuumus, tugev tuul ja järsud tõusud rajal muutsid võistluse väga raskeks. Stardist sain esimesena minema, aga stardisirgele järgnenud tõusul kaotasin kohe liidripositsiooni. Üritasin esimeste tuules püsida, kuid ilmselt oli see viga, sest teisel ringil tundsin, et olen veidi üle pannud. Seejärel tõmbasin natuke tagasi ja kaotasin paar kohta. Kolmandal ringil leidsin oma rütmi ja sõitsin sellega lõpuni. Lõppkokkuvõttes jäin 7. kohaga rahule ja noppisin sellega mõned UCI punktid. Ilmselt jäi palju ka selle taha, et tegemist oli hooaja esimese cyclocrossi stardiga, aga eks jõuab end veel vormi ajada küll. Järgmine sõit on juba neljapäeval, kus üritan vähemalt sama hea tulemuse teha,” võttis Mõttus sõidu kokku.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X