Mari-Liis Juul sõitis end pararatturite MK-etapil kaks korda TOP8 sekka

Ameerika Ühendriikides Huntsville’is peetud pararatturite MK-etapil pälvis Mari-Liis Juul naiste C5 klassis temposõidus kaheksanda ja grupisõidus seitsmenda koha.

14,6-kilomeetrisel TT-distantsil pälvis MK-etapivõidu uusmeremaalanna Nicole Murray tulemusega 20.47. Sakslanna Kerstin Brachtendorf kaotas talle kaheksa ja inglanna Morgan Newberry 15 sekundiga. Juul jäi võitjast kahe minuti ja 23 sekundi kaugusele.

84,7-kilomeetrises grupisõidus sai Juul seitsmenda koha, kaotades võitjale Murrayle üheksa minuti ja 31 sekundiga. Seejuures toimus võistluse lõpufaasis suurem kukkumine, kus pääses eest kolm naist. Juul kukkumisse ei sattunud. Hõbemedali pälvis Newberry ja pronksi Brachtendorf.

Meeste C4 klassis teenis Anre Nõmme temposõidus 18. koha, sõites 29,6 kilomeetrit ajaga 45.13 Kolme parema sekka mahtusid prantslane Gatien le Rousseau (37.25), belglane Louis Clincke (+1.12) ja britt Archie Atkinson (+1.31). 96,8-kilomeetrises grupisõidus sai eestlane kirja 17. tulemuse. Võidu pälvis itaallane Michele Pittacolo, kellele järgnesid prantslane Thomas Peyroton Dartet ja iirlane Ronan Grimes.

Meeste H5 kategoorias sai Janno Lepiktemposõidus kirja 20. tulemuse, kaotades 14,6-kilomeetrisel võistlusmaal võitjale, hollandlasele Mitch Valizele kuue minuti ja 23 sekundiga. Hõbemedali teenis prantslane Loic Vergnaud (+0.31) ja pronksmedali hollandlane Tim de Vries (+0.48). 72,6-kilomeetrises grupisõidus sai Lepik aga 17. koha. Viiesekundilise eduga peagrupi ees võidutses Valize, teisena finišeeris De Vries ja kolmandana Vergnaud.