Mari-Liis Juul sai EM-il 4. ja 5. koha, Janno Lepik oli kahel korral 9.

Austrias toimusid 25.-29. maini pararatturite Euroopa meistrivõistlused, kus Mari-Liis Juul sai WC5 klassis grupisõidus neljanda ja temposõidus viienda koha. MH5 klassis võistelnud Janno Lepik oli mõlemas sõidus üheksas.

43,4-kilomeetrises grupisõidus sai Juul klassis WC5 neljanda koha ajaga 1:31.10. Kaotust võitjale Crystal Lane-Wrightile kogunes üheksa minutit ja üheksa sekundit. Suurbritannia pararattur edestas finišiheitluses sakslannat Kerstin Brachtendorfi ning pronksmedali sai kaela itaallanna Eleonora Mele (+0.13).

Temposõidus pälvis Juul viienda koha. Eestlanna sõitis 12,45 kilomeetrit ajaga 21.16,73. Kuldmedali teenis taas Lane-Wright ajaga 18.28,49. Brachtendorf sai teise hõbeda (+0.38) ja Mele pronksi (+1.07).

Käsirattur Janno Lepik sai 27,45 kilomeetri pikkusel temposõidul ajaks 50.40,94, mis andis MH5 klassis üheksanda koha. Kulla pälvis hollandlane Mitch Valize ajaga 39.11,51. Teise koha teenis prantslane Loic Vergnaud (+1.00) ja kolmanda võitja kaasmaalane Tim de Vries (+3.46).

Üheksandana lõpetas Lepik samuti grupisõidus. Euroopa meistri tiitli teenis hollandlane Mitch Valize, edestades Vergnaud ja poolakat Krzysztof Plewat.