Mari-Liis Juul alustas pararatturite trekisõidu MM-i 11. kohaga

Brasiilias Rio de Janeiros peetavatel pararatturite trekisõidu maailmameistrivõistlustel pälvis Mari-Liis Juul naiste C5 klassis 500 m paigaltstardiga sõidus 11. koha. Omniumi esimesel alal, 200 m lendstardiga sõidus sai eestlanna samuti 11. koha.

Rio de Janeiro olümpiatrekil sõitis Juul 500 m paigalstardist sõidu ajaks 43,373 sekundit, mis andis talle 11. koha. Kvalifikatsioonisõidu kiireim oli hollandlanna Caroline Groot ajaga 36,580. „Eelmise augusti tulemust ei õnnestunud korrata, aga arvestades oma tavapäraseid aegu, siis võib peaaegu rahul olla,“ ütles Juul.

Omniumi avaalal ehk 200 m lendstardiga sõidus mõõdeti Juuli ajaks 14,158. Kiireim oli taas Groot. Hollandlanna sõitis 200 m ajaga 12,013. „Pisike isikliku rekordi parandus, kuid uude sekundisse veel ei jõudnud. 0,032 sekundit kaotust kümnendale naisele jääb natuke kripeldama,“ lisas Juul.

Reedel ootab Juuli ees 3 km individuaalset jälitussõitu.

Pararatturite trekisõidu MM-ile saab kaasa elada siin: www.youtube.com/cpboficial

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X