Mairit ja Maris Kaarjärv pälvisid Soomes kahel päeval järjest esikohad

_MG_3083

Soomes Kokkolas peetud rahvusvahelisel maastikuratturite nädalavahetusel pälvisid kahel päeval järjest võidud nii Mairit Kaajrärv kui Maris Kaarjärv (mõlemad Spordiklubi Rakke).

Nädalavahetusel peeti kaks osavõistlust: laupäeval pandi end proovile lühirajasõidusõidus ja pühapäeval olümpiakrossis. UCI punkte jagati juunioridele ja eliitklassi ratturitele, aga osaleda said ka teised. Lühirajasõidus võidutses Mairit Kaarjärv kuni 17-aastaste ratturite hulgas ajaga 13.47. Ta edestas kuue sekundiga Stella Orvolat ning ühe minuti ja 33 sekundiga Anni Pietilät. Maris Kaarjärv oli parim kuni 40-aastaste naiste konkurentsis ajaga 9.58. Teisena lõpetas Sari Orvola (+0.59) ja kolmandana Suvi Perälä (+1.49).

Olümpiakrossis mõõdeti Mairit Kaarjärve võiduajaks 34.32. Stella Orvola (+1.22) sai taas teise ja Anni Pietilä (+4.54) kolmanda koha. Maris Kaarjärv pälvis esimese koha ajaga 36.53, jättes teiseks taas Sari Orvola (+2.07) ja kolmandaks Suvi Perälä (+5.18).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X