Mai lõpuni Hiinas rahvusvahelisi jalgrattavõistlusi ei toimu

hiina

Rahvusvaheline Jalgratta Liit (UCI) lükkas koroonaviiruse tõttu edasi kõik aprillis ja mais Hiinas toimuma pidanud võistlused. Seega ei toimu kavandatud ajal naiste Tour of Chongming Island (7-9 mai), Tour of Zhoushan Island (12-14 mai) ja Tour of Taiyuan (31. mai).
“Pidades silmas epideemia võimalikku ulatust ja esinenud haigusjuhtumeid on võistluste edasilükkamine põhjendatud ajani, kui epidemioloogilised näitajad on paranenud,” seisis UCI avalduses. “UCI peab sportlaste tervise eest seismist väga tähtsaks ja seetõttu uuritakse enne teistes riikides peetavaid võistlusi sealse piirkonna ratturite viimase kolme nädala tegemiste kohta.”
UCI otsustab 15. märtsil, millised võidusõidud saavad toimuma hiljem ja millised tühistatakse. Siiani on tuvastatud 75 000 koroonaviiruse juhtu ja 2000 surma. Lisaks rattavõistlustele on ära jäänud ka mitemete teiste alade jõuproove.

Allikas: spordipartner.ee

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X