MÄGIRATTAKROSSI EUROOPA MEISTER STARDIB CYCLO-CROSSI MK-ETAPPIDEL

Mägirattakrossis Euroopa meistriks kroonitud ja MK-sarja üldvõidu pälvinud Jolanda Neff andis teada, et osaleb käesoleval hooajal kahel cyclo-crossi MK-etapil. Viiendat korda järjest Šveitsis aasta naisratturiks valitud Neff stardib 23. detsembril Namuris ja kolm päeva hiljem Heusden-Zolderis.

Trek-Segafredo klubi esindav 25-aastane Neff keskendub jätkuvalt mägirattakrossile, kuid osaleb vaba aja olemasolul cyclo-crossi võistlustel ja muudel tiimile olulistel võidusõitudel. Eelpool nimetatud MK-etappidel peaksid stardis olema ka Mari-Liis Mõttus (Cannibal Team) ja Kätlin Kukk.

Naistest juhib MK-sarja ühe etapi vähem osalenud hollandlanna Marianne Vos 264 punktiga, järgnevad belglannad Sanne Cant (255) ja Ellen van Loy (244). Igatahes on õrnema soo esindajate konkurents palju tihedam kui meestel, kus jätkub Mathieu van der Poeli ülemvõim.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X