Mäeuibo kerkis Hispaanias 18 positsiooni võrra

Markus Mäeuibo

Hispaanias lõppenud meesjuunioride velotuuril Gipuzkoa Klasikoa (UCI 2.1) pälvis Markus Mäeuibo (Cannibal – Victorious U19 Development Team) teisel etapil 22. koha, mis kergitas ta üldarvestuses 31. kohale.

Egia linnas ja lähiümbruses sõidetud 103,5-kilomeetrisel etapil võidutses britt Alex Beldon (Anexo Group Race Team; 2:19.13), edestades kahe sekundiga kaasmaalast Matthew Cole’i (Zappi Junior Race Team) ja 33 sekundiga prantslast Clement Dubois’d (CREF PDL-TotalEnergies). 22. kohal lõpetanud Mäeuibo jäi võitjast kahe minuti ja ühe sekundi kaugusele.

Velotuuri üldvõidu teenis Cole, kellele Beldon kaotas üheksa sekundiga. Tomos Pattinson (Tofauti Everyone Active) kindlustas Suurbritannia ratturitele aga kolmikvõidu, jäädes kaasmaalasest 41 sekundi kaugusele. Mäeuibo kerkis viimase etapi 18 positsiooni võtta 31. kohale, kaotades võitjale kolme minuti ja 45 sekundiga.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X