Mae Lang sai Belgia ühepäevasõidul 46. koha, võit läks Hollandisse

Belgias sõidetud naiste ühepäevasõidul Ronde de Mouscron (UCI 1.1; 127 km) pälvis esikoha hollandlanna Thalita de Jong (Jegg-DJR Academy). Mae Lang (Lviv Cycling Team Women) lõpetas võistluse 46. positsioonil.

Võitja selgus väikesest grupifinišist. De Jongi (3:09.02) järel said teise ja kolmanda koha hollandlanna Nicole Steigenga (Team Coop – Hitec Products) ja itaallanna Martina Alzini (Cofidis Women Team). Lang lõpetas grupis, mis kaotas võitjale nelja minuti ja nelja sekundiga. Aidi Gerde Tuisk (Eneicat – RBH Global) tulemust kirja ei saanud.

„Hooaja alguse kohta täitsa okei sõit,“ võttis Lang võistluse kokku. „Esimese ringi lõpus sõitsin august läbi ja lenks liikus paigast ära. Mõtlesin minna varuratast võtma, aga tiimiauto oli parasjagu tiimikaaslase juures. Olin ennast juba pundi taha vajuda lasknud ja siis varsti peale seda läksidki esimesed eest. Rumal viga, kuid sellegipoolest on hea meel, et vorm on tõusuteel.“

Langi järgmine võistlus toimub Hollandis juba laupäeval, kui sõidetakse naiste ühepäevasõit EPZ Omloop van Birsele (UCI 1.1).