Mae Lang näitas MM-i eel Belgias ja Prantsusmaal head vormi

746050h0df2t28

Laupäeval naiste grupisõidu maailmameistrivõistlustel startiv Eesti naisrattur Mae Lang (Andy Schleck Cycles – Immo Losch) sai Belgias toimunud teise kategooria võistlusel Trophee des Grimpeuses 16. koha.

Kaksikvõidu teenisid Ciclismo Mondial naiskonnas pedaalivad hollandlannad Inge van der Heijden ja Yara Kastelijn, kes sõitsid 105,4 kilomeetrit ajaga 2:56.11. Kolmanda koha pälvis ameeriklanna Kristabel Doebel-Hickok (Rally Cycling Women). Lang kaotas võitjale kahe minuti ja kolme sekundiga ning pälvis 16. koha.

Eestlanna startis nädalavahetusel veel Prantsusmaal toimunud võistlusel GP International d’Isbergues – Pas de Calais Feminin (UCI 1.2), kus saavutas 34. koha. 116-kilomeetrise sõidu võitis austraallanna Chloe Hosking (Rally Cycling Team), kes edestas sprindifinišis itaallannat Chiara Consonnit (Valcar – Travel & Service) ja kaasmaalannat Lauren Kitchenit (FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope).

Itaalias Imolas toimuval MM-il on naiste grupisõidu pikkuseks 144 kilomeetrit, mille jooksul läbitakse üle 3000 tõusumeetri. Tiitlikaitsja Annemiek van Vleuten tänavu vigastuse tõttu ei stardi.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X