Madis Mihkels sõlmis 2023. ja 2024. aastaks lepingu Rein Taaramäe praeguse koduklubiga

web 1920x1280 Madis Mihkels

Maailmameistrivõistlustel juunioride grupisõidus pronksmedali teeninud Mihkels hakkab 2023. ja 2024. aastal sõitma Belgia World Touri tiimis Intermarche-Wanty-Gobert. Samas klubis pedaalib hetkel Rein Taaramäe. Järgmisel hooajal sõidab 18-aastane Mihkels Team Ampler-Tartu2024 meeskonnas.

„Mul on väga hea meel Intermarche-Wanty-Gobert tiimiga liituda. Juuniorina ei olnud mul palju võimalusi enda tõestamiseks koroonaviiruse pandeemia tõttu, aga mu sooritus maailmameistrivõistlustel näitas, milleks ma võimeline olen,“ rääkis Mihkels. „Meeskond on jätnud mulle väga sõbraliku atmosfääriga mulje. Otsustasime ühiselt, et minu jaoks on parim sõita esmalt aasta Team Ampler-Tartu2024 tiimis, kuid mul on võimalik samal ajal osaleda ka nende treeninglaagrites. Rein Taaramäe on minu jaoks suurepärane mentor.“

Alates augustist liitub Mihkels Intermarche-Wanty-Gobert tiimiga stažöörina, mis annab talle juba siis võimaluse Belgia klubi võistlustel esindada.

Lisaks MM-i medalile pälvis Mihkels 2021. aastal Euroopa meistrivõistlustel grupisõidus juunioride seas 7. koha ning võitis Ungaris toimunud Rahvuste Karika sarja kuulunud võistlusel kaks etappi.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X