Maastikuratturitel jääb EM-il ajalugu tegemata

mottus

Neljapäeval teatekrossis esmakordselt osalema pidanud Eesti koondisel jääb tänavu veel ajalugu tegemata, sest üks viiest liikmest kukkus treeningul nii õnnetult, et viidi haiglasse.

Kolmapäeval võistlusrajaga tutvumas käies kukkus Mari-Liis Mõttus ühte keerulist raja elementi sõites nii, et ta tuli kanderaamil haiglasse viia. “Ma ei mäleta kukkumisest palju. Isa kirjeldas, et lendasin üle lenksu nägu ees maha ja olin kohe pilditu,” rääkis Mõttus, kes ei tea veel, kui kauaks ta peab haiglasse jääma. “Nägu on paistes õmbluste tõttu ja kehv on olla.”

See tähendab, et esimesed eestlased asuvad Euroopa meistrivõistlustel võistlustulle reedel, kui kell 11 stardib eraldistardist sõidule Tarmo Mõttus ja kell 18 alustavad eliminaatori kvalifikatsioonidega Kätlin Kukk ja Armin Pilv.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X