Maastikurattur Peeter Pruus lõpetas Itaalias 11. kohal

181144504_1649858028531720_9031797152013138864_n

Peeter Pruus (ASD TORPADO-SUDTIROL INTERNATIONAL MTB PRO TEAM) osales täna Itaalias XC võidusõidul Granfondo Terre del Sangiovese 2021, kus saavutas 11. koha.

Võistluse võitis itaallane Jacopo Billi, teine ja kolmas koht läksid Kolumbiast pärit ratturitele Diego Alfonso Arias Cuervoloe (II) ja Hector Leonardon Paez Leonile (III).

„Sõit algas väga aktiivselt. Esimesel tõusul ei jõudnud kohe esimese 15-ga kaasa minna. Sel nädalal tegin pikad trennid ja ilmselt ei olnud ma tänaseks sõiduks piisavalt värske, pluss eile oli ka pikk reisipäev. Ühel kiirel laskumisel suutsin vale pöörde teha ja kaotasin sellega viisteist sekundit, mis võis olla otsustav esimese grupi püüdmiseks. Sõidul oli kaks ringi, esimese ringi teises pooles tunne veidi paranes ja liikusin vaikselt ettepoole. Värskuse puudumise tõttu üritasin ühtlase tempoga sõita ja liikusin esikümne piiril. Teisel ringil eksisid paljud teelt ja lõikasid raja lühemaks, kuigi rajal valesti sõitnud ratturid minu tänast tulemust ei mõjutanud,“ võttis Pruus sõidu kokku.

Tulemused SIIN

Fotol: Peeter Pruus.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X