Maaris Meier teenis Portugali karikasarja etapil 4. koha

Portugali karikasarja etapil Avise linnas (UCI C1) teenis Maaris Meier palavates tingimustes sõidetud võistlusel neljanda koha. 

Esimese koha sai Roccio Garcia ajaga 1:30.50, edestades Joana Monteirot (+3.21) ja Raquel Queirost (+6.32). Meier kaotas võitjale 11 minuti ja 36 sekundiga.

“Võistlusring ei anna korrakski puhkust. Seal on palju ohtlikke kive ja üks pikk järsk tõus, kuid muidu tegelikult tehniliselt nauditav rada, mis ei luba vigu,” rääkis Meier peale võistlust. “Kui esikolmik eest libises, sõitsin suhteliselt üksi kogu sõidu. Palavus tegi päeva raskeks. Sain šokolaadimedali ehk neljanda koha, mille üle võin head meelt tunda.”

Eliitkassi meeste seas võidutses David Valero ajaga 1:25.59. Teise koha sai Ricardo Marinheiro (+1.04) ja kolmanda Roberto Ferreira (+1.43).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X