MAARIS MEIER SÕIDAB UUEL HOOAJAL LAPIERRE RATASTEGA

IMG_1203

Portugalis resideeruv eestlasest maastikurattur Maaris Meier allkirjastas lepingu, mille kohaselt sõidab ta 2021. aastal Lapierre ratastega. Lapierre näol on tegemist väga vana ja tugeva ettevõttega, mis on asutatud 1946. aastal Prantsusmaal. Üle 70 aasta vanune ettevõte panustab igapäevaselt rataste innovatsiooni ja parendamisse.

„Olen Lapierre rattaga ka varem sõitnud ja teadlik, et tegemist on prantsusmaa rattabrändiga, mis panustab oma rataste arendusse ning vähem oluline pole ka fakt, et insenerideks on rattaga ka ise sõitvad inimesed, millest tulenevalt on rattad väga kvaliteetsed. Läbi amatöörklubi Maiatos, kus sel hooajal sõidan, tekkis võimalus koostööks ja Lapierre maaletooja rattapood CicloCoimbroes pani õla alla. Lisaks ratastele toetavad nad mind ka kiivri ja rattakingadega. Sel aastal sõidan maanteel rattaga Lapierre Xelius SL 600 disc, millel on all Vision sc 40 karbon jooksud. Enduro rattaks on Lapierre Spicy 6.9 CF ja XC ratas on veel teel ja selle mudeli avalikustan hiljem. Olen väga tänulik nii oma tiimi bossile, Paulo Ribeiro´le kui rattapoe omanikule Joaquim Leite´le, kes on ühtlasi endine profirattur seitsmekümnendatest. Nüüd veerevad kilomeetrid sujuvamalt ja loodetavasti saab ka hooajast asja ehk loodan, et on piisavalt võistlusi, millest osa võtta,“ võttis Meier uue sponsori tulekuga seonduva kokku.

Maaris Meieri blogi saab lugeda SIIT

Fotol: Maaris Meier oma uue Lapierre rattaga. Erakogu.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X