Maaris Meier sai Portugali olümpiakrossi karikasarja etapil viienda koha

Maaris Meier

Portugali olümpiakrossi karikasarja neljandal etapil Fundaos (UCI C1) pälvis Maaris Meier eliitnaiste konkurentsis viienda koha.

Võistluse võitis Raquel Queiros ajaga 1:29.44. Teise koha sai Joana Monteiro (+1.02) ja kolmanda Lara Lois (+1.31). Meier kaotas võitjale seitsme minut ja 35 sekundiga.

“Raske oli,” tunnistas Meier peale võistlust. “Peale seda nädalast võistlustel andmist olin küll ära taastunud, aga veel mitte päris võistlusvalmis. Samuti olid viimased päevad väga palavad ja kuumus teeb mulle alati natuke liiga.”

“Rada oli samas tore – üks korralik XCO rada järskude tõusudega ja mõnusate laskumistega,” jätkas Meier. “Väike tehniline probleem oli ka ja seegi tegi oma töö. Esimesel korral, kui joogipudelit võtsin ja hoidlasse tagasi panin, kukkus pudel sealt läbi ja kaotasin selle. Teine pudelihoidja oli samuti kuidagi alt katki läinud, seega järgmistel ringidel (kokku oli neid viis) sain küll joodud, aga ühel korral hüppas pudel veel sõidu pealt välja. Ühesõnaga jäin natuke ka janusse.”

Sarja kokkuvõttes on Meier kogunud kahelt etapilt 46 punkti, millega hoiab kümnendat positsiooni. Esikohal on Monteiro (122 punkti), teisel Lois (108) ja kolmandal Ana Santos (95).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X