Maaris Meier sai Portugali olümpiakrossi karikasarja etapil 6. koha

Maaris Meier

Portugali olümpiakrossi karikasarja kolmandal etapil Lousadas (UCI C1) teenis Maaris Meier eliitnaiste konkurentsis kuuenda koha.

Etapivõidu teenis Raquel Queiros (MMR Facotry Racing Team) tulemusega 1:28.49. Talle järgnesid tiimikaaslane Matylda Szczecinska (+0.28) ja Ana Santos (X-Sauce Factory Team; +1.26). Meier jäi võitjast maha viie minuti ja 36 sekundiga.

„Teadsin, et ma ei lähe võistlusele väga värskena, kuid eeldasin, et jõudu peaks veel jaguma. Mul on hetkel raskemad treeningnädalad käsil, sest treenimiseks peab ka aega leidma, mitte ainult võistlemiseks,“ kirjutas Meier oma blogis. „Päev varem sain treeningul korra külje ka maha, kui rada tuletas meelde, et siinne pinnas on väga lahtine. Stardis oli seekord natuke rohkem võistlejaid, sest tegemist oli esimese kategooria võistlusega. Tegin oma sõitu, madistasin alguse poole kohtade pärast ja hiljem sai mitu ringi iseend tagant utsitada. Olen oma pingutusega rahul ja pulss näitas ka, et suutsin veel pingutada.“

Eliitklassi meeste hulgas võidutses hispaanlane Pablo Rodriguez Guede.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X