MAARIS MEIER SAAVUTAS ITAALIAS KOLMANDA KOHA

image0

19. septembril toimus teine EWS (Enduro World Series) e-rataste enduro etapp Itaalias Pietra Ligure’is, kus klubis Miranda Factory Team sõitev Maaris Meier saavutas kolmanda koha.

Meieri koduklubi Miranda Factory Team krooniti maailma e-rataste enduro 2020 võitjaks (EWS-E).

“Tegin inimliku vea ja unustasin oma e-ratta akuvõtme koju. Meil oli lubatud kolme akut kasutada ehk kõigil kolmel ringil võis sõita ratta täisvõimsusel. Mina pidin sõidu lõpuni ühega hakkama saama, ringide vahel sain vaid natuke akut laadida. See muutis söödu väga raskeks, sest pidin energiat kulutama seal, kus teistel mootor aitas. Alguses alustasin teise kohaga, aga ekstra energia läks kalliks maksma ja viimane ring võitlesin endaga, et üldse lõpetada ja hoida kolmandat kohta. Meie võistluspäev oli seitsme tunni pikkune. Pandeemia-aasta tõttu oligi etappe vaid kaks ja individuaalseid kokkuvõttetiitleid sel korral välja ei antud. Anti vaid meeskondade omad, seega oli minu panus kolmanda kohaga veelgi olulisem meie tiimi tiitli püüdmisel “, võttis Meier raske võistluspäeva kokku.

Foto: Miranda Factory Team

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X