Maaris Meier pälvis ekstreemsel mitmepäevasõidul Portugalis 2. koha

Maaris Meier teenis koos Filipe Tomasega Portugalis toimunud ekstreemmitmepäevasõidu Vila do Conde Peneda-Geres teise koha.

Kolme päeva pikkuse mitmepäevasõidu läbimiseks kulus Meieril ja Tomasel 18 tundi, kaheksa minutit ja 29 sekundit. Nad teenisid segapaaride hulgas portugallaste Manuel Lopesi ja Jessica Costa järel teise koha, jäädes võitjatele alla 11 minuti ja 30 sekundiga. Kolmandana lõpetasid Hugo Fernandes ja Raquel Cunha.

„See oli viies kord järjest sõida seda kolmepäevast paaristuuri. Esimesel päeval olin suurtes raskustes ning ainuke mõte, mis mind edasi sundis sõitma, oli, et katkestamise tunne on veel kehvem. Kolmanda päeva lõpuks tuli naeratus näole,“ kirjeldas Meier esmaseid muljeid sotsiaalmeedias.