Maaris Meier ja Mari-Liis Mõttus lõpetasid Hispaanias toimunud olümpiakrossi esikahekümnes

Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi) ja Maaris Meier (Maiatos) osalesid täna Hispaanias olümpiakrossi võidusõidul  XCO Internacional Ciudad de Arnedo 2021. Maaris Meier lõpetas päeva lõpuks 16. kohal ja Mari-Liis Mõttus 18. kohal.

„Kohe algusest hakkasin omas tempos sõitma. Esimese tõusu järel vajusin umbes 25. kohale. Sealt liikusin tasapisi järgneval ringil mõned kohad ettepoole. Kolmanda ringi teises pooles toimus väike ärakukkumine ning pidin end koguma, kuid viimase ringi teisel poolel leidsin uue hingamise ja lähenesin taas eesolijatele. Kahjuks sain eelviimasel tõusul mingi oksa tagakahvli vahele, mistõttu pidin hetkeks seisma jääma ja teised eest laskma. Lõppkokkuvõttes andis tänane võistlus ikkagi pigem positiivseid emotsioone järgnevateks sõitudeks,“ kommenteeris Mari-Liis Mõttus.

Teise eestlasena stardis olnud Maaris Meier võttis sõidu kokku järgmiselt: „,Täna erilist värskust polnud, sest öö ei möödunud hästi, suurema osa ajast ei tulnud lihtsalt und. Lisaks ei teadnud ma, mitu ringi sõidul tehakse ja kuna viimasele ringile minnes kella ei lastud, siis jäi finišis teiste tüdrukutega spurt tegemata.

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X