Maaris Meier alustas hooaega Portugali karikasarjas viienda kohaga

Portugali olümpiakrossi karikasarja avaetapil pälvis Maaris Meier viienda koha. Sõidu võitis Ana Santos.

Santose võiduajaks oli 1:29.30. Pjedestaalile mahtusid veel Joana Monteiro (1:33.06) ja Lucia Gomez Andreu (1:34.41). Meier jõudis finišisse ajaga 1:36.25.

„Stardist ei saanud ma just kõige paremini ära, aga esimese pikema tõusuga jõudsin kuuendale positsioonile,“ rääkis Meier. „Ringi lõpuosas oli ühel laskumisel kurvivall ära sõidetud ja kui ma sinna jõudsin, siis vajus ratas välja ja ma olingi pikali, kaotades positsiooni. Viimasel raskemal tõusul jõudsin järele aga juba Portugali meistrile, ent lõpusirgeks oli tal siiski jõudu jäetud ning ma sain viienda koha. Olen väga rahul oma sõiduga.“

“Hea meel oli enda võistlustunde üle. See andis kinnitust, et olen hooajaks teinud hea ettevalmistuse,” jätkas Meier. “Nautisin pingutust!”

Eliitklassi meeste seas võidutses Maximilian Foidl ajaga 1:23.35. Teise koha sai Ivan Feijoo Alberte (1:23.50) ja kolmanda Ismael Esteban Aguero (1:24.22).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X