Maanteesõidu MM-il säras USA, Prantsusmaa ja Hispaania jäid medalita

691766hfb9dt63

Pühapäeval kulmineerunud jalgratta maanteesõidu maailmameistrivõistlustel osutus kõige edukamaks medaliriigiks USA, kes kogus kõigi alade ja vanuseklasside peale kolm kulda, ühe hõbeda ja kaks pronksmedalit.

Täiskasvanute seas tõi ameeriklastele ainsa kulla naiste temposõidus Chloe Dygert Owen, aga juunioride grupisõidus võidutses meestest Quinn Simmons ja naistest Megan Jastrab.

Enim medaleid sai Harrogate’ist aga Hollandi koondis, kes võitis kaks kulda, neli hõbedat ja kaks pronksi ehk kokku kaheksa autasu. Kullad tõid Hollandile Annemiek van Vleuten naiste grupisõidus ja segavõistkondade temposõidu koondis.

Korraldaja Suurbritannia saagiks jäi kolm pronksi. Kokku jõudis medalini kümme koondist, kuid ala suurriikidest ei jagunud ühtki auraha Prantsusmaa ega Hispaania jalgratturitele.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X