Maanteesõidu MM-i hõbedamees vahetab klubi

Viimatistel maailmameistrivõistlustel hõbemedali teeninud ja tunamullu Euroopa meistriks kroonitud Matteo Trentin lahkub käesoleva hooaja lõpus CCC Teamist, olles sõlminud kahe aasta pikkuse lepingu UAE-Team Emiratesiga. Poolas registreeritud World Touri meeskonnal on rasked ajad, sest uueks hooajaks ei ole leitud uut nimitoetajat.

“Esiteks on mul vaja lõpetada tänavusel MM-il pooleli jäänud ettevõtmine ja parandada kohta ühe võrra. Siis on ees ootamas Milano-San Remo, Flandria tuur ja Pariis-Roubaix ning lisaks on eesmärk võita Tour de Framce’il roheline särk,” loetles 31-aastane itaallane, kes asub Touril aktiivsete ratturite pingereas viiendal kohal, eesmärke.

CCC Teamist lahkujaid on veelgi. Mõni aeg tagasi teatas Rio olümpiavõitja Greg van Avermaet, et siirdub AG2R La Mondialesse. Martin Laasi koduklubi Bora-Hansgrohe sõlmis kahe aasta pikkuse lepingu praegu Team Sunwebis pedaaliva Wilco Keldermaniga, kes lõpetas 2017. aasta Vuelta neljanda kohaga. Team Sunweb ütles 29-aastasele hollandlasele, keda on viimastel aastatel kimbutanud vigastused, juba kevadel, et talle ei pakuta uut lepingut.

Allikas: sport.err.ee

Impression
X