Eesti maanteeratta koondiste kandidaadid 2021. aastal

Eesti Jalgratturite Liit korraldab treeninguid koondiste kandidaatidele Harjumaal Audentese Spordiklubis, Spordiklubis Sparta, spordiklubis Golden Club, Pirita Spordikeskuses ja Nõmme Spordikeskuses.


ME koondise kandidaadid

Tanel Kangert (Team EF Education First)
Rein Taaramäe (Direct Energie)
Mihkel Räim (Israel Start-Up Nation)
Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation)
Martin Laas (BORA-hansgrohe)
Aksel Nõmmela (Wallonie-Bruxelles
Karl Patrick Lauk (Team Pro Immo Nicolas Roux)
Oskar Nisu (Ferei Pro Cycling Team)
Siim Kiskonen (Team ECSEL Saint-Etienne Loire)
Steven Kalf (Team Credit Mutuel-Garage 1ere-Martinique Cycles)
Gert Kivistik (Team Credit Mutuel-Garage 1ere-Martinique Cycles)
Ivo Suur (Pro Jalgratturite Klubi), treenib spordiklubis Sparta
Anti Arumägi (Pro Jalgratturite Klubi), treenib spordiklubis Sparta

MU koondise kandidaadid

Joosep Sankmann (EC St Etienne Loire)
Rait Ärm (Groupama FDJ – Continental Team)
Markus Pajur (Team Arkea Samsic)
Gleb Karpenko (Ampler Development Team)
Henri Treimuth (Ampler Development Team)
Artjom Mirzojev (Ampler Development Team)
Joosep Mesi (Peloton)
Joonas Kurits (Ampler Development Team)
Erki Laanemäe (Ampler Development Team)
Arti Ilves (Ampler Development Team)
Andre Roos (Ampler Development Team)
Artur Kupp (CFC Spordiklubi), treenib Nõmme Spordikeskuses
Ron-Thorren Floren (CFC Spordiklubi)
Kert Roose (Otepää Rattaklubi)

MJ koondise kandidaadid

Madis Mihkels (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi)
Gregor Kokk (CFC Spordiklubi)
Joosep Mattias Õun (CFC Spordiklubi)
Kevin Kardo Kõiv (CFC Spordiklubi)
Rauno Notton (CFC Spordiklubi)
Martin Krusemann (Kalevi Jalgrattakool)
Aaron Aus (Rein Taaramäe Rattaklubi)
Mikk Bauer (Jalgrattaklubi Paralepa)
Janek Robin Kukk (Kalevi Jalgrattakool)
Egert Johanson (Kalevi Jalgrattakool), treenib spordiklubis Sparta
Martin Anier (Rein Taaramäe Rattaklubi)
Henry Grünberg (Porter Racing)
Frank Aron Ragilo (Kalevi Jalgrattakool)
Lauri Tamm (Kalevi Jalgrattakool), treenib spordiklubis Sparta
Martin Tsanev (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Erik Sviridenko (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Jorgen Reitalu (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Cristopher Väinola (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Romet Pajur (CFC Spordiklubi), treenib spordiklubis Sparta
Mattias Jonatan Lehtsaar (CFC Spordiklubi), treenib Nõmme Spordikeskuses
Ron Gristsenko (CFC Spordiklubi), treenib Nõmme Spordikeskuses
Karl-Oscar Trumm (CFC Spordiklubi), treenib Nõmme Spordikeskuses
Oliver Hion (CFC Spordiklubi), treenib Nõmme Spordikeskuses


NE koondise kandidaadid

Liisa Ehrberg (Isorex NoAqua Ladies Cycling Team), treenib spordiklubis Sparta
Mae Lang (Andy Schlek Cycles – Immo Losch)
Krista Karing (Pro Jalgratturite Klubi), treenib spordiklubis Sparta
Janelle Uibokand (Peloton)
Greete Steinburg (Spordiklubi Rakke)
Kelly Kalm (CFC Spordiklubi) – treenib klubis Golden Club, treener Cevin Anders Siim
Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi)
Liis Jääger (Kalevi Jalgrattakool)
Liisi Alamaa, treenib Audentese Spordiklubis

NU koondise kandidaadid

Kätlin Kukk (Kalevi Jalgrattakool)
Kädi Raadla (Paralepa Jalgrattaklubi)
Indra Kutser (CFC Spordiklubi)
Kristel Sandra Soonik (Viljandi Rattaklubi)
Piret Pung (Vooremaa Centrum/Rattabaas)
Carol Kuuskman (CFC Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses ja spordiklubis Sparta
Merili Sirvel (Rakvere Rattaklubi Siplased)
Mathilde Manuela Nigul (Isorex NoAqua Ladies Cycling Team)
Riin Kalme (Vooremaa Centrum/Rattabaas)
Aidi Gerde Tuisk (CFC Spordiklubi) – treenib klubis Golden Club
Silvia Türkson (Porter Racing)

NJ koondise kandidaadid

Kirke Reier (Viljandi Rattaklubi)
Elina Tasane (Viljandi Rattaklubi)
Merylin Sarikas (Viljandi Rattaklubi)
Laura Lizette Sander (Pärnu Kalev)
Elisabeth Ebras (Kalevi Jalgrattakool), treenib klubis Golden Club, treener Kristo Ebras
Annabrit Prants (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Marii-Isabel Allikberg (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Aleksandra Volke (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses

M16/14 koondise kandidaadid

M16
Riko-Sander Pensa (Rein Taaramäe Rattaklubi)
Mik Madisson (Viko Jalgrattaklubi)
Martin Kurg (Viko Jalgrattaklubi)
Robert Lepik (Peloton)
Mauro Erik Saar (Kuusalu Rattaklubi)
Karel Reintop (Raplamaa Rattaklubi)
Thomas Tallo (Nõmme Rattaklubi), treenib Nõmme Spordikeskuses
Marten Mööl (Nõmme Rattaklubi), treenib Nõmme Spordikeskuses
Kaur Kruve (Cfc Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses
Joonas Jaht (Rein Taaramäe Rattaklubi)
Madis Randpõld (Raplamaa Rattaklubi KOMO)
Andri Pilv (Hauka Veloklubi)
Peeter Tsanev (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Rico Soots (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Robin Kütt (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi)
Matthias Kotkasets (Peloton)
Rasmus Kiss (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi)
Matthias Mõttus (Haanja Rattaklubi)
Richard Ründva (Nõmme Rattaklubi), treenib Nõmme Spordikeskuses
Juri Koshmanov (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Gabriel Rozalka (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Karl Kurits (Rein Taaramäe Rattaklubi)
Oliver Rüster (Peloton)
Fredi Härmson (Cfc Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses
Artur Patrenkin (Narva Spordikool Energia)
Arseni Laidinen (Narva Spordikool Energia)
Olle Liivak (Otepää Rattaklubi)
Lauri Kallari (Otepää Rattaklubi)
Meelis Anipai (Otepää Rattaklubi)
Evar Saul (Kuusalu Rattaklubi)
Hans Andre Kiigemägi (Spordiklubi Rakke)
Thristan Paju (Spordiklubi Rakke)
Vladislav Svetlichnoi (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Karmo Lepiste (Jalgrattaklubi Vooremaa Centrum)
Moorits Enel (Jalgrattaklubi Vooremaa Centrum)
Martti Lenzius (Jalgrattaklubi Vooremaa Centrum)
Gerd Lauri Eerme (Porter Racing)
Virgo Mitt (Pärnu Spordiseltsi “Kalev” Spordikool)
Tõnis Mugra (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi)
Kristen Kibe (Viljandi Rattaklubi)
Steven Kivistik (Viljandi Rattaklubi)
Henri Valmsen (Viljandi Rattaklubi)
Gabriel Helmut Aduson (CFC Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses
Oskar Küüt (CFC Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses
Oliver Mätik (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Henri Arjus (CFC Spordiklubi), treenib Nõmme Spordikeskuses
Dominic Pettai (CFC Spordiklubi), treenib Nõmme Spordikeskuses
Ralf Rasmus Pappel (CFC Spordiklubi), treenib Nõmme Spordikeskuses
Joonas Vilu (CFC Spordiklubi), treenib Nõmme Spordikeskuses
Kaur Kruve (CFC Spordiklubi), treenib Nõmme Spordikeskuses

M14
Ron Rooni (CFC Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses
Riko Tammepuu (CFC Spordiklubi), treenib spordiklubis Sparta ja Pirita Spordikeskuses
Carl Peeter Dooner (CFC Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses
Ralf Hürden (CFC Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses
Karel Gustav Rei (CFC Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses

N16/14 koondise kandidaadid

N16
Liisi Lohk (Pärnu Spordiseltsi “Kalev” Spordikool)
Mariann Koik (Porter Racing)
Mirjam Raun (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi)
Mia Carla Tegelmann (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Annikki Lugenberg (Cfc Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses
Eliise Kivistu (Spordiklubi Rakke)
Hannah Kaljur (Smart Sport)
Natali Nora Nigul (Cfc Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses
Maria Treier (Cfc Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses
Karolin Surva (Cfc Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses
Lauren Pohl (Cfc Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses

N14
Zlata Bronishevskaja (Kalevi Jalgrattakool), treenib Pirita Spordikeskuses
Maribel Rannala (Cfc Spordiklubi), treenib Pirita Spordikeskuses


Impression
X