Eesti maanteeratta koondiste kandidaadid 2020. aastal

ME koondise kandidaadid

Tanel Kangert (Team EF Education First)
Rein Taaramäe (Direct Energie)
Mihkel Räim (Israel Start-Up Nation)
Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation)
Martin Laas (BORA-hansgrohe)
Aksel Nõmmela (Wallonie-Bruxelles
Karl Patrick Lauk (Team Pro Immo Nicolas Roux)
Oskar Nisu (Ferei Pro Cycling Team)
Siim Kiskonen (Team ECSEL Saint-Etienne Loire)
Steven Kalf (Team Credit Mutuel-Garage 1ere-Martinique Cycles)
Gert Kivistik (Team Credit Mutuel-Garage 1ere-Martinique Cycles)

MU koondise kandidaadid

Joosep Sankmann (EC St Etienne Loire)
Rait Ärm (Tartu2024/BCC)
Markus Pajur (Tartu2024/BCC)
Gleb Karpenko (Tartu2024/BCC)
Henri Treimuth (Tartu2024/BCC)
Artjom Mirzojev (Tartu2024/BCC)
Anton Litvintsev (Tartu2024/BCC)
Toomas Vool (Peloton)
Stefan Lootus (Dutch Food Valley Cycling)

MJ koondise kandidaadid

Joonas Kurits (Rein Taaramäe Rattaklubi)
Madis Mihkels (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi)
Gregor Kokk (CFC Spordiklubi)
Artur Kupp (CFC Spordiklubi)
Ron-Thorren Floren (CFC Spordiklubi)
Joosep Mattias Õun (CFC Spordiklubi)
Kevin Kardo Kõiv (CFC Spordiklubi)
Rauno Notton (CFC Spordiklubi)
Arti Ilves (Peloton)
Johannes Tiirats (Viljandi Rattaklubi)
Janek Robin Kukk (Kalevi Jalgrattakool)
Egert Johanson (Kalevi Jalgrattakool)
Martin Anier (Rein Taaramäe Rattaklubi)
Kert Roose (Otepää Rattaklubi)
Andre Roos (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi)
Henry Grünberg (Porter Racing)


NE koondise kandidaadid

Liisa Ehrberg (Isorex NoAqua Ladies Cycling Team)
Mae Lang (Andy Schlek Cycles – Immo Losch)
Krista Karing (Kalevi Jalgrattakool)
Janelle Uibokand (Peloton)
Greete Steinburg (Spordiklubi Rakke)
Kelly Kalm (CFC Spordiklubi)
Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi)

NU koondise kandidaadid

Kätlin Kukk (Kalevi Jalgrattakool)
Kädi Raadla (Paralepa Jalgrattaklubi)
Indra Kutser (CFC Spordiklubi)
Kristel Sandra Soonik (Viljandi Rattaklubi)
Piret Pung (Vooremaa Centrum/Rattabaas)
Carol Kuuskman (CFC Spordiklubi)
Liis Jääger (Kalevi Jalgrattakool)
Merili Sirvel (Rakvere Rattaklubi Siplased)
Mathilde Manuela Nigul (Isorex NoAqua Ladies Cycling Team)

NJ koondise kandidaadid

Kirke Reier (Viljandi Rattaklubi)
Elina Tasane (Viljandi Rattaklubi)
Merylin Sarikas (Viljandi Rattaklubi)
Riin Kalme (Vooremaa Centrum/Rattabaas)
Aidi Gerde Tuisk (CFC Spordiklubi)
Silvia Türkson (Porter Racing)


Impression
X